Nattduksbord teak
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEF FRANK, nattduksbord, Svenskt Tenn, modellnr 914, fanérat i teak, låda i sargen, draghandtag i mässing, höjd ca 57, 40x66 cm
NATTDUKSBORD, snarlikt, teak, höjd 55, 65x40 cm
Ytskador, slitage
434152
2017-01-20