Nattduksbord teak

Nattduksbord teak
Nattduksbord teak
Nattduksbord teak
Nattduksbord teak
Nattduksbord teak
Nattduksbord teak
Nattduksbord teak
Nattduksbord teak
Nattduksbord teak
Nattduksbord teak

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF FRANK, nattduksbord, Svenskt Tenn, modellnr 914, fanérat i teak, låda i sargen, draghandtag i mässing, höjd ca 57, 40x66 cm
NATTDUKSBORD, snarlikt, teak, höjd 55, 65x40 cm

Ytskador, slitage

434152

2017-01-20