Klubbat för:
1 700 SEK
1 000 SEK
SVEN ÅKE RISFJÄLL, samekniv, signerad med monogram samt daterad -94 på slidan, skaft i renhorn, slida i graverat renhorn och läder, längd ca 22 cm
434175
2017-01-20