Sven Åke Risfjäll samekniv

Sven Åke Risfjäll samekniv
Sven Åke Risfjäll samekniv
Sven Åke Risfjäll samekniv
Sven Åke Risfjäll samekniv
Sven Åke Risfjäll samekniv
Sven Åke Risfjäll samekniv
Sven Åke Risfjäll samekniv
Sven Åke Risfjäll samekniv
Sven Åke Risfjäll samekniv
Sven Åke Risfjäll samekniv

Klubbat för:

1 700 SEK

1 000 SEK

SVEN ÅKE RISFJÄLL, samekniv, signerad med monogram samt daterad -94 på slidan, skaft i renhorn, slida i graverat renhorn och läder, längd ca 22 cm

434175

2017-01-20