Bokskåp mahogny

Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets början, mahogny, skyltmärkt AB Mobilia Malmö, fasettslipat glas, på lejonfötter, höjd 150, 207x40, 2 nycklar medföljer

Bruksslitage

434178

2017-01-20