Max Papart Fransk konst

Max Papart Fransk konst
Max Papart Fransk konst
Max Papart Fransk konst
Max Papart Fransk konst
Max Papart Fransk konst
Max Papart Fransk konst

Klubbat för:

31 000 SEK

16 000 SEK

MAX PAPART (Frankrike 1911-1994): "Bateleur",
signerad Max Papart, daterad atergo MCMLIX (1959), olja på duk, 81x65 cm

434189

2017-02-23