Klubbat för:
31 000 SEK
16 000 SEK
MAX PAPART (Frankrike 1911-1994): "Bateleur",
signerad Max Papart, daterad atergo MCMLIX (1959), olja på duk, 81x65 cm
434189
2017-02-23