James Coignard Fransk konst

James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Brume sur les champs, signerad, olja på duk, 74x100 cm

434191

2017-02-23