James Coignard Fransk konst

James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition AB 12345, signerad J Coignard, färgcarborundum/mixed media, numrerad 8/8, ca 66x102 cm

Gulnader

434192

2017-02-23