James Coignard Fransk konst
2017-02-23
434192
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition AB 12345, signerad J Coignard, färgcarborundum/mixed media, numrerad 8/8, ca 66x102 cm
Gulnader