James Coignard Fransk konst

James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst

Klubbat för:

23 000 SEK

20 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Hispanique rouge, signerad J Coignard, olja på duk, 65x81 cm

434194

2017-02-23