Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): L´araire, signerad J Coignard, olja på duk, ca 40x80 cm
Zustandsbeschreibung
434197
2017-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner