James Coignard Fransk konst

James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): L´araire, signerad J Coignard, olja på duk, ca 40x80 cm

Zustandsbeschreibung

434197

2017-02-23