James Coignard Fransk konst

James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): "Mannequin au noir", signerad J Coignard, olja på duk, 46x38 cm

434198

2017-02-23