Henri Goetz Fransk konst

Henri Goetz Fransk konst
Henri Goetz Fransk konst

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENRI GOETZ (1909-1989): Komposition, signerad Goetz, 49/60, färgetsning, 34,5x49 cm

434207

2017-02-23