Klubbat för:
15 000 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): "Les coteaux", signerad J.Coignard, olja på duk, 65x92 cm
Zustandsbeschreibung
434209
2017-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner