James Coignard Fransk konst

James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst
James Coignard Fransk konst

Klubbat för:

15 000 SEK

Schätzwert

12 000 SEK

Beschreibung

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): "Les coteaux", signerad J.Coignard, olja på duk, 65x92 cm

Zustandsbeschreibung

434209

2017-02-23