HENRI GOETZ Fransk konst

HENRI GOETZ Fransk konst
HENRI GOETZ Fransk konst
HENRI GOETZ Fransk konst
HENRI GOETZ Fransk konst
HENRI GOETZ Fransk konst
HENRI GOETZ Fransk konst

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

HENRI GOETZ, (Frankrike 1909-1989): "Parc de la justice", signerad, 1967, olja på duk, 66x81 cm

434214

2017-02-23