Henri Goetz Fransk konst

Henri Goetz Fransk konst
Henri Goetz Fransk konst
Henri Goetz Fransk konst
Henri Goetz Fransk konst
Henri Goetz Fransk konst
Henri Goetz Fransk konst

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HENRI GOETZ, (Frankrike 1909-1989): "Le hauts de Monte Carlo"", signerad Goetz, olja på duk, 54x65 cm

434215

2017-02-23