Cabaret med lock skål

Cabaret med lock skål
Cabaret med lock skål
Cabaret med lock skål
Cabaret med lock skål
Cabaret med lock skål
Cabaret med lock skål
Cabaret med lock skål
Cabaret med lock skål

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CABARET MED LOCK, SKÅL MED LOCK, 2 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, dekor av blommor i emaljfärger samt järnoxid, diameter ca 13-18 cm

Nagg

434234

2017-01-20