Fernandez Arman serigrafi
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005), Allegro pour Guitarre, signerad Arman, numrerad 97/150 cm, serigrafi, ca 71 x 52 cm
Kuntoraportti
434235
Päivämäärä:
2017-01-20