Fernandez Arman serigrafi

Fernandez  Arman serigrafi
Fernandez  Arman serigrafi

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005), Allegro pour Guitarre, signerad Arman, numrerad 97/150 cm, serigrafi, ca 71 x 52 cm

Kuntoraportti

434235

Päivämäärä:

2017-01-20