Fernandes Arman serigrafi

Fernandes Arman serigrafi
Fernandes Arman serigrafi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005), komposition med violin och notblad, signerad Arman, numrerad 97/150 cm, serigrafi, ca 71 x 52 cm

434237

2017-01-20