LENA CRONQVIST litografi

LENA CRONQVIST litografi
LENA CRONQVIST litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938), Lekande barn, signerad Lena Cronqvist, 18/25, litografi, bildmått ca 29x27,5 cm

434244

2017-01-23