Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENA CRONQVIST (född 1938), Lekande barn, signerad Lena Cronqvist, 18/25, litografi, bildmått ca 29x27,5 cm
434244
2017-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här