Bergerer 1 par
Valmis
2017-01-20
434251
| Korkein tarjous | 8 200 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
BERGÈRER 1 par, Louis XVI-stil, omkring 1900, förgylld och skuren dekor, sitthöjd 47, rygghöjd 110 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Slitage