Bergerer 1 par

Bergerer 1 par
Bergerer 1 par
Bergerer 1 par
Bergerer 1 par
Bergerer 1 par
Bergerer 1 par
Bergerer 1 par
Bergerer 1 par
Bergerer 1 par
Bergerer 1 par

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERGÈRER 1 par, Louis XVI-stil, omkring 1900, förgylld och skuren dekor, sitthöjd 47, rygghöjd 110 cm

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Slitage

434251

2017-01-20