Glas 17/1800-tal
2017-01-20
434254
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GLAS, 8 st, 17/1800-tal, udda modeller, enstaka med omvikt kant, höjd ca 11-13 cm
Ett glas med fotnagg, övrigt smärre slitage