Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BONET (troligen Frankrike 1800-tal): Stadslandskap med båtar i månsken, olja på duk, etikettmärkt à tergo "BONET XVIII landskapsmålare FRANSMAN", ca 40x56 cm

434258

2017-01-20