Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 2 st, 1900-talets början, mahognyfanér, sitthöjd 45 cm
Lagning
434259
2017-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här