Karmstolar och stolar senjugend

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 2 st, 1900-talets början, mahognyfanér, sitthöjd 45 cm

Lagning

434259

2017-01-20