Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL STEPHAN BENNET (1800-1878) tillskriven: Elegant dam vid rokokobord, signerad Bennet och daterad 24/4 1851, olja på pannå, 40x31 cm
Krackeleringar
434262
2017-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här