Carl Stefan Bennet, tillskriven

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL STEPHAN BENNET (1800-1878) tillskriven: Elegant dam vid rokokobord, signerad Bennet och daterad 24/4 1851, olja på pannå, 40x31 cm

Krackeleringar

434262

2017-02-13