Jenny Nyström akvarell

Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1956): Paketinslagning, signerad Jenny Nyström, akvarell, 15x11 cm

434268

2017-01-21