Theo Tobiasse färglitografi
2017-01-20
434272
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Religiös komposition, signerad Theo Tobiasse, LXXXIV/CXXV, färglitografi, ca 49x55 cm