Karta 1600-tal

Karta 1600-tal
Karta 1600-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARTA "Carte generalle du royaume de Danemarc, daterad 1646, 42x51 cm

Skador, smärre revor

434273

2017-01-20