Oskar Bergman olja

Oskar Bergman olja
Oskar Bergman olja
Oskar Bergman olja
Oskar Bergman olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Kustmotiv, signerad och daterad Oscar Bergman 1949, olja på pannå, ca 24x32 cm

434279

2017-01-20