Vitrinskåp rokokostil
Klubbat för:
2 400 SEK
5 000 SEK
VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal, gul emålning, överstycke med glasdörrar samt bakomliggande hyllinredning, understycke med 4 lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 193, 117x50 cm, nyckel finns
Bruksslitage
434295
2017-01-20