Vitrinskåp rokokostil

Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil

Klubbat för:

2 400 SEK

5 000 SEK

VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal, gul emålning, överstycke med glasdörrar samt bakomliggande hyllinredning, understycke med 4 lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 193, 117x50 cm, nyckel finns

Bruksslitage

434295

2017-01-20