Skåp rokoko
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, rokoko, fanérat i valnöt och rot, delvis bronserade beslag, svärtade lister och kulfötter, höjd ca 212, 145x57 cm, nyckel finns att avhämta i Utlämningen
Senare beslag, senare lås, fanérskador, fanérbortfall, sprickor, delvis senare fanér
434303
2017-01-20