Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
EUGÉNE DE KERMADEC (Frankrike,1899-1976): "Ciel et tere", signerad, olja på duk, ca 38x55 cm
Utställd: Galerie Simon 1950, nr 1395
434311
2017-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här