Eugéne de Kermadec

Eugéne de Kermadec
Eugéne de Kermadec
Eugéne de Kermadec
Eugéne de Kermadec
Eugéne de Kermadec
Eugéne de Kermadec

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

EUGÉNE DE KERMADEC (Frankrike,1899-1976): "Ciel et tere", signerad, olja på duk, ca 38x55 cm

Utställd: Galerie Simon 1950, nr 1395

434311

2017-01-20