Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOAN MIRÓ (1893-1983): Issue Dérobée, signerad och numrerad Miró 21/50, etsning och färgakvatint, 1974, blad 25 ur sviten om 25 motiv, bladmått ca 33x50 cm
LITTERATUR: Dupin 711
434319
2017-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här