Joan Miró etsning och färgakvatint

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOAN MIRÓ (1893-1983): Issue Dérobée, signerad och numrerad Miró 21/50, etsning och färgakvatint, 1974, blad 25 ur sviten om 25 motiv, bladmått ca 33x50 cm
LITTERATUR: Dupin 711

434319

2017-01-31