Snurrstol

Snurrstol
Snurrstol
Snurrstol
Snurrstol
Snurrstol
Snurrstol
Snurrstol
Snurrstol

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNURRSTOL, 1900-tal, konstruerad med delar möjligen från kvarnhjul, trä och järn, sitthöjd ca 75, total höjd 110 cm

Ginglig sits, bruks och åldersrelaterat slitage

434324

2017-01-20