Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SUPKOPPAR, TUMLARE, 21 st, silver, 17/1800-tal, olika mästare, höjd 3-5 cm, vikt ca 404 g
Flertalet med ägarinitialer, smärre bucklor, slitage
434325
2017-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här