Supkoppar tumlare silver

Supkoppar tumlare silver
Supkoppar tumlare silver
Supkoppar tumlare silver
Supkoppar tumlare silver
Supkoppar tumlare silver
Supkoppar tumlare silver
Supkoppar tumlare silver
Supkoppar tumlare silver
Supkoppar tumlare silver
Supkoppar tumlare silver

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SUPKOPPAR, TUMLARE, 21 st, silver, 17/1800-tal, olika mästare, höjd 3-5 cm, vikt ca 404 g

Flertalet med ägarinitialer, smärre bucklor, slitage

434325

2017-01-20