Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JARDINJÄR, nysilver, med glasinsats, 1900-talets början, höjd med hänkel ca 15, längd 43 cm
En hänkel med lagning/förstärkning
434366
2017-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här