Golvlampor mässingsfot

Golvlampor mässingsfot
Golvlampor mässingsfot
Golvlampor mässingsfot
Golvlampor mässingsfot
Golvlampor mässingsfot
Golvlampor mässingsfot

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-talets mitt, fot i mässing, en höjd och sänkbar, maxhöjd ca 140 cm, höjd ca 114 cm

Slitage

434379

2017-01-20