Bok om Storstockholms villastäder

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOR-STOCKHOLMS VILLASTÄDER I ord och bild, redaktör Fredrik Ström, Åhlén&Åkerlund Stockholms 1942

Slitage och omslag med skador

434382

2017-01-20