Atlas der Pathologischen Anatomie 6 volymer
Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
MEDICIN. BOCK, C. E. Atlas der Pathologischen Anatomie mit besonderer Rücksicht auf Diagnostik. Häfte 1-6. Leipzig 1853-55.
Folio. Med färgplanscher i litografi. (Ej genomgångna).
Text och planscher lösa i tryckta omslag. 6 volymer.
Ej genomgångna. Nötta, skador, småfläckar.
434398
2017-01-20