Atlas der Pathologischen Anatomie 6 volymer

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

MEDICIN. BOCK, C. E. Atlas der Pathologischen Anatomie mit besonderer Rücksicht auf Diagnostik. Häfte 1-6. Leipzig 1853-55.
Folio. Med färgplanscher i litografi. (Ej genomgångna).
Text och planscher lösa i tryckta omslag. 6 volymer.

Ej genomgångna. Nötta, skador, småfläckar.

434398

2017-01-20