Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, Kina, 19/2000-tal, med dekor av figurscener, tre dörrpar samt två lådor, tvådelat, höjd ca 182 , 117x54 cm

Smärre slitage, torrsprickor

434400

2017-01-20