Soffa Carl Erik Johansson

Soffa Carl Erik Johansson
Soffa Carl Erik Johansson
Soffa Carl Erik Johansson
Soffa Carl Erik Johansson
Soffa Carl Erik Johansson
Soffa Carl Erik Johansson
Soffa Carl Erik Johansson
Soffa Carl Erik Johansson
Soffa Carl Erik Johansson
Soffa Carl Erik Johansson

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL-ERIK JOHANSSON, soffa, "Böja", Bejra Möbel AB, Tibro, 1900-talets andra hälft, stomme av teak, lösa plymåer i rygg och sits, längd 190 cm

Bruksslitage

434402

2017-01-20