Jan Håfström Mr Walker

Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker

Klubbat för:

6 600 SEK

3 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

Oramad

434406

2017-01-21