Dagbädd rotting

Dagbädd rotting
Dagbädd rotting
Dagbädd rotting
Dagbädd rotting
Dagbädd rotting
Dagbädd rotting
Dagbädd rotting
Dagbädd rotting

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAGBÄDD, rotting, 1900-talets första hälft, höjd ca 54, 186x70 cm

Skador

434415

2017-01-21