Affisch Paris
Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Journée du Poilu" 25 et 26 Décembre 1915 Organisée par le Parlement", litografi upplagd på textil, märkt tryckeri Devambez Imp. Paris, ca 120x80 cm
Hanteringsveck, enstaka kantbristningar
434426
2017-01-21