Affisch Paris

Affisch Paris
Affisch Paris

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Journée du Poilu" 25 et 26 Décembre 1915 Organisée par le Parlement", litografi upplagd på textil, märkt tryckeri Devambez Imp. Paris, ca 120x80 cm

Hanteringsveck, enstaka kantbristningar

434426

2017-01-21