Bordslampor Bergbom mässing

Bordslampor Bergbom mässing
Bordslampor Bergbom mässing
Bordslampor Bergbom mässing
Bordslampor Bergbom mässing
Bordslampor Bergbom mässing
Bordslampor Bergbom mässing
Bordslampor Bergbom mässing
Bordslampor Bergbom mässing

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERGBOM, bordslampor, 1 par, "B-075", 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 50 cm

Slitage, en fot med fläck/oxidering, kontaktsnöre feldraget, en skärmknopp något sned

434431

2017-01-21