Toyokuni japanskt träsnitt

Toyokuni japanskt träsnitt
Toyokuni japanskt träsnitt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAPANSKT TRÄSNITT, 1800-tal, Toyokuni, figurscen, bladmått ca 37x26,5 cm

Skador, fläckar

434434

2017-01-21