Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PREBEN FABRICIUS & JØRGEN KASTHOLM, tillskrivet, soffbord, Danmark 1960-tal, polerat stål, skiva i marmor, höjd 48, 98x98cm
Smärre slitage, nagg, skivan med färgskiftningar
434440
2017-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här