Preben Fabricius & Jørgen Kastholm soffbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PREBEN FABRICIUS & JØRGEN KASTHOLM, tillskrivet, soffbord, Danmark 1960-tal, polerat stål, skiva i marmor, höjd 48, 98x98cm

Smärre slitage, nagg, skivan med färgskiftningar

434440

2017-01-21