Carl Eldh skulptur

Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL ELDH (1873-1954): Flickhuvud, signerad C. J. Eldh, gips, höjd ca 23 cm

Nagg

434465

2017-01-21