Fickur 14 k guld

Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FICKUR, 14 k guld, vitemaljerad urtavla, romerska siffror, subsekund, innerboett i metall, boettnr: 25772, diameter ca 52 mm, vikt ca 112 g, etui från L. Lundstedt, Kungsgatan 2, Stockholm

Ej funktionstestad, fungerar ej vid uppdrag, SAV garanterar ej funktionen, kantbucklor, löst senare glas i plast, etui med smärre skador

434474

2017-01-21