Japanskt träsnitt 1800-tal

Japanskt träsnitt 1800-tal
Japanskt träsnitt 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAPANSKT TRÄSNITT (1800-tal): Figurscen, bladmått ca 38x26,5 cm

Skador, fläckar

434483

2017-01-21