Buddha

Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

BUDDHA figur, 1800/1900-tal, Thailand, förgylld brons, höjd ca 12,5 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

434484

2017-01-21